Ортопедична подушка (набір) під поясницю та на підголівник в автомобіль


Подушка в салон автомобіля - Змусить Вас! забути про болі в спині і шиї, насолоджуватися поїздкою і почувати себе на дорозі Впевнено та Комфортно!!!
Це Кращий!!! подарунок Автомобілісту!
Який піклуватися про Здоров'я, Комфорті і Безпеці
Має ефект пам'яті - після використання, подушка набуває свою природну форму
Міцна тканина, поліефірний шовк - це сучасна високоякісна, стойкоизнашиваемая тканина.
Ортопедична автомобільна подушкадля шиї і спини, підтримає м'язи шиї і спини в правильному положенні, запобігає затіканню м'язів і додасть більше Комфорту під час поїздки
Ортопедичні подушки можуть бути як відмінний подарунок для чоловіків і жінок, хлопця і дівчини на Новий рік, День Святого Валентина, 8 березня, 14 жовтня, день народження, ювілей і річниці. Кожен водій зрадіє такому подарунку, а особливо ті, хто довгий час перебуває за кермом. Такий презент універсальний і підійде як родичам, кумам, друзям, колегам і навіть шефу. Порадуйте своїх близьких дійсно корисним подарунком, які прослужить не один рік.
Матеріал - Полиєстер
Розмір подушки - 40Х30Х13
Розмір спинки - 45Х37Х12
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 45 см |
| Длина | 13 см |
| Высота | 12 см |
| Вес | 1000 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 500 ₴/комплект
