Ортопедична подушка з ефектом пам'яті.
Новинка





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Анатомічна подушка для сну, що має особливий наповнювач, забезпечить Вам комфортні умови для сну. Вміст подушки є мільйонами легких і маленьких кульок, наповнених повітрям, що відчувають форму Вашого тіла і надають йому коректного положення під час сну, запобігаючи появі дискомфорту в спині, плечах, шиї та голові.
Спеціальний матеріал чохла чудово пропускає повітря, і подушка зберігає приємну прохолоду, даруючи відчуття безтурботності та спокою, що є запорукою гарного відпочинку та міцної нервової системи.
Особливості:
- 8 мільйонів мікрокомфортних сфер, які рівномірно розподіляють вагу вашої голови та шиї під час сну. - Ергономічний дизайн чудово підтримує голову. Подушка відповідає формі вашої голови незалежно від ваших звичок сну - на боці, на спині або на животі.
- Зберігає тепло завдяки властивостям матеріалу наповнювача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основной материал наволочки | Хлопок |
| Цвет | Белый |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Размеры подушки | |
| Длина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Высота подушки | 14 см |
| Вес | 1100 г |
- Цена: 1 600 ₴




