Утримувач для смартфона, органайзер під канцтовари, сумка в автомобіль





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний універсальний тримач, сумка-органайзер для зберігання телефону, ручок, пляшечок, пачок та іншого приладдя.
Легко кріпиться у вентиляційний отвір вашого авто.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 145 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 3 |
| Длина | 70 мм |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Серый |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Состояние | Новое |
- Цена: 220 ₴

