Автомобільна масажна подушка та спинка




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільна масажна подушка та спинка - це комплект на сидіння, який може допомогти зменшити напругу та стрес під час водіння автомобіля, покращити кровообіг та зменшити біль у спині. Вона складається з двох частин: масажної спинки та масажної подушки для сидіння.
Незамінна для відновлення сил під час тривалої поїздки за кермом автомобіля;
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип массажной накидки | Вибрационная |
| Тип управления | Ручное |
| Возможность выбора области массажа | Да |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина спинки | 40 см |
| Высота спинки | 43 см |
| Глубина сиденья | 10 см |
- Цена: 2 000 ₴/комплект
