Ортопедична подушка на підголівник в автомобіль
Топ продаж




У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подушка-підголівник забезпечує оздоровчий комфорт водіям і пасажирам під час тривалих поїздок.
Формує правильне положення голови і шиї, при якому шийна мускулатура максимально розслаблена, а кровообіг головного мозку і очей не ослабляє під час тривалої їзди.
РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛЬНОЇ ПОДУШКИ НА ПІДГОЛіВНИК
- відсутність втоми і в шиї, хребті та очах, здоров’я організму водія та пасажирів у час тривалих поїздок.
Розмір : 40х37х7.5 см;
Матеріал : Штучна шкіра;
Наповнювач : Піна з ефектом пам'яті;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Тип | Для сна |
| Материал | Экокожа |
| Цвет | Темно-серый |
| Ширина | 37 см |
| Длина | 40 см |
| Высота | 7.5 см |
| Вес | 300 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 750 ₴
