Автомобільний відеореєстратор ширококутний DeeLife X4 super-hd 1296p + 32 GB





Описание
Характеристики
Информация для заказа
DeeLife X4 – компактний автомобільний відеореєстратор, записує високоякісне FullHD відео.
Основні переваги Deelife X4
- Кут огляду 170 градусів.
- РК-екран на 4 дюйми.
- Вбудований G-сенсор. Включає відеозапис під час зіткнення. Відео та кадри події зберігаються в окремій папці, запобігаючи можливим спробам стирання.
- Вбудований детектор руху. Автоматичне увімкнення запису при виявленні у кадрі рухомого об'єкта.
- 24 годинний паркувальний моніторинг. У режимі паркування камера переходить у сплячий режим, але продовжує працювати.
- Вбудована функція WDR. Дозволяє значно покращити якість відео в тих випадках, коли в області відеозйомки є слабке і сильне освітлення.
- Безперервний циклічний запис.
- Автоматичне перемикання з 1296P на 1080P під час запису з двох камер
В комплекті з відеореєстратором поставляється карта пам'яті на 32GB
| Основные | |
|---|---|
| Количество камер | 1 |
| Разрешение записи | 2304х1296 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Стабилизатор изображения | Да |
| Датчик удара | Есть |
| Наличие GPS | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Наличие жесткого диска | Нет |
| Комплектация видеорегистратора | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол обзора | 170 град. |
| Меню на русском | Да |
| Функция автозаписи | Да |
| Каналы записи | 1 |
| Запись времени и даты | Да |
| Аварийная запись | Да |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 800×480 |
| Поворотный экран | Да |
| Сенсорный экран | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Высота | 11 мм |
- Цена: 2 450 ₴


