Автомобільний FM-передавач Joyroom Bluetooth 5.3 Bluetooth,AUX,TF





Автомобільний FM-передавач Joyroom Bluetooth 5.3 - це пристрій, який призначений для бездротового з'єднання вашого смартфона або іншого пристрою з автомобільною аудіосистемою через FM-радіо.
Застосування FM-передавача Joyroom дозволяє вам прослуховувати музику, подкасти або виклики з вашого пристрою безпосередньо через динаміки автомобіля. Просто підключіть передавач до прикурювача автомобіля, налаштуйте його на не використовувану FM-частоту, а потім виберіть ту саму частоту на автомобільному радіоприймачі. Це дозволить передавати аудіосигнал з пристрою на радіоавтомобіль, що дозволяє вам слухати звук через динаміки автомобіля.
Bluetooth 5.3 - це версія бездротового протоколу Bluetooth, яка підтримує покращену швидкість передачі даних, стабільне з'єднання та збільшену покриття. Це означає, що передавач Joyroom з підтримкою Bluetooth 5.3 забезпечить більш стабільне та ефективне бездротове з'єднання з вашим смартфоном або іншими сумісними пристроями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Joyroom |
| Подключение устройства | Bluetooth |
| Поддерживаемые форматы | MP3 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| USB-интерфейс | Да |
| Дисплей | Нет |
| Автономное питание | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 10 мм |
| Вес | 100 г |
- Цена: 1 550 ₴



